Klarna

Poznaj Klarna - system odroczonej płatności dostępny na CasualAuthentic.com! Nasz sklep jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził tę elastyczną metodę płatności. Dzięki Klarna maksymalnie ułatwiliśmy Twoje zakupy w świecie casuals.

Jak to działa? Nie ma nic prostszego:

1. Zrób zakupy tak jak zawsze - dodaj produkty do swojego koszyka i zaznacz opcję „Klarna” na etapie wyboru dostępnych form płatności.

2. Przy składaniu zamówienia nic nie płacisz. Po wysyłce paczki z zamówieniem, dzięki Klarna zyskujesz 30 dni na jego spłatę.

3. Miej wszystko pod kontrolą - zarządzaj swoim zamówieniem i płatnościami na stronie klarna.com lub w aplikacji Klarna. Zaplanuj opłatę, rozbij na raty lub bezpiecznie zapłać w każdej chwili - za pomocą karty kredytowej, debetowej, przelewem lub BLIK’iem. Szczegółowe informacje dotyczące nadchodzących terminów płatności i rozliczeń dostaniesz bezpośrednio od Klarny na podany w zamówieniu adres e-mail.

Masz dodatkowe pytania? Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Pisz do nas śmiało na: kontakt@casualauthentic.com, użyj formularza kontaktowego z naszej strony lub znajdź nas na Facebooku lub Instagramie!

Sprawdź sam i złap okazję już teraz. Dobrych zakupów!