Check SS21 - nowa kolekcja wiosna/lato od Weekend Offender

Weekend Offender jak co roku wypuściło na rynek nową kolekcję wiosna/lato 2021. Angielska marka pozytywnie zaskoczyła wyborem wzoru i kolorów. 

Kratka motywem przewodnim

Stylem przewodnim dla kolekcji „Check” stała się kratka. Motyw często wykorzystywany w świecie mody między innymi przez takie marki jak Burberry czy Aquascutum. Kolekcję SS21 zapoczątkowały akcesoria. Czapka z daszkiem, bucket hat i parasol - oczywiście wszystko z checkowym wzorem w stonowanych barwach - beżu, granacie i bieli.

Kratka motywem przewodnim kolekcji Check SS21

Czapka z daszkiem Clay Check

Jednym z dodatków z wcześnie wydanej kolekcji SS21 jest czapka z daszkiem Clay Check. Klasyczny model czapki z daszkiem w kratkę szybko stał się rozchwytywany przez zwolenników mody casual. Nowa wersja posiada haftowane, czarno-białe logo Weekend Offender z boku czapki. Czapka sygnowana jest również logiem Dove umieszczonym na klamrze z tyłu.

Clay Check - czapka z daszkiem z kolekcji WO SS21

Buckety Queensland

Kolejnym produktem z serii „Check” jest bucket hat. Kapelusze Queensland powstały w dwóch wersjach. W pierwszej wersji Queensland Check, czapka jest w całości w kratkę. Druga wersja, Queensland Navy to granatowy bucket z dodatkiem kraty na pasku. Czapki posiadają klasyczne logo WO z przodu. 

Queensland Check - bucket z kolekcji SS21

Queensland Navy - drugi bucket z elementami kratki

Parasolka Umbrella Check

Weekend Offender przygotował dla swoich odbiorców niespodziankę. W akcesoriach pojawiła się parasolka - Umbrella Check. Parasol wykonany w całości z wodoodpornego materiału w kratkę z czarnym znaczkiem marki. Przedmiot w klasycznych, przewodnich barwach kolekcji ze złotymi elementami. Estetyka wykonania połączona z najwyższą jakością i łatwością obsługi. Sprawdzi się idealnie jako modny dodatek, a także zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem.

Umbrella Check - parasolka z kolekcji SS21 ze złotymi elementami

Najwyższa jakość wykonania parasola

Parasolka w przewodnich barwach kolekcji Check

Podsumowując kolekcja jest strzałem w dziesiątkę. Sprawdzi się u osób ceniących sobie klasykę, a zarazem oryginalność. Na Casual Authentic dostępne są wszystkie akcesoria z kolekcji SS21. Asortyment sukcesywnie będzie się powiększał o kolejne produkty, tym razem będzie to odzież z przewodnim motywem kratki.