Współpraca Luke 1977 z kolejnym angielskim klubem

Piłkarze Millwall w najnowszej kolekcji Luke 1977

 

23 kwietnia 2018 roku marka odzieżowe Luke 1977 ogłosiła nawiązanie współpracy z Aston Villa w zakresie wsparcia technicznego (m.in. stworzenie nowego projektu koszulki meczowej na sezon 2018/19). 3 lata później do partnerstwa dołączyła kolejna, angielska drużyna - Millwall FC.

Andrew Stead, Dyrektor ds. Sprzedaży w Millwall:
"Bardzo się cieszymy, że Luke 1977 dołączyło do naszej drużyny. Marka idealnie wpisuje się w kulturę naszego klubu i kibiców. Z niecierpliwością czekamy na efekty ekscytującej współpracy."

04.03.2020

Millwall FC ogłasza współpracę i oficjalne partnerstwo z firmą Luke 1977. Jednym z warunków będzie dostarczanie t-shirtów, dresów, koszul i garniturów zawodnikom oraz pracownikom klubu. Umowa została podpisana na trzy kolejne sezony.

Luke Roper, współzałożyciel Luke 1977:
"Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Millwall FC - naszym nowym, oficjalnym partnerem. Millwall idealnie wpisuje się w nasze sportowe portfolio. Nie możemy się doczekać współpracy z klubem, kibicami i wszystkimi osobami związanymi z drużyną."

10.05.2021

"Efekty nowej, niesamowitej współpracy z Millwall wreszcie nadeszły." - czytamy na oficjalnej stronie Luke 1977.

Kolekcja składa się z czterech, indywidualnie zaprojektowanych produktów nawiązujących do historii klubu. Seria stworzona dla wszystkich z The Den i południowego Londynu.

T-shirt i polówka z nowej kolekcji

Longsleeve i bluza z nowej kolekcji

Każdy model produktu nosi imię jednego z legendarnych graczy: Dunne - t-shirt, Cahill - longsleeve, Carter - koszulka polo oraz Robinson - rozpinana bluza. Seria oferuje klasyczny styl z kolorystyką i herbem Millwall FC.

Kolekcja do kupienia na oficjalnej stronie Luke 1977. Sprawdź inne produkty na Casual Authentic!

Luke 1977 x Millwall FC - detale wykonane z największą starannością