Wkrótce premiera nowego modelu Adidas LG2 SPZL

Adidas i Liam Gallagher przedstawili kolejną wersję dobrze przyjętego LG SPZL z 2019 roku. Premiera nowego modelu obuwia LG II będzie miała miejsce już 22 lipca.

Premiera nowego modelu obuwia LG2 SPZL będzie miała miejsce już 22 lipca.

Adidas LG2 SPZL w odświeżonej wersji

Jak miało to miejsce w poprzedniej wersji butów - dominować będą odcienie bieli i beżu. Nowe LG II SPZL mają nylonową cholewkę "Chalk White", a podeszwa została wykonana z pianki EVA w szaro-białej kolorystyce. Szereg kontrastowych detali (trzy paski, osłona palców, zamszowa osłona na pięty) nadają parze wyrazistości. Na języku obuwia znajdziemy logo "Endorsed by Liam Gallagher" w niebieskich kolorach. Dopełnieniem limitowanej edycji ma być klimatyczne pudełko z kilkoma ciekawymi dodatkami.

Gdzie zamówić?

Adidas Spezial LG2 SPZL x Liam Gallagher będą do kupienia już w piątek 22 lipca w oficjalnej aplikacji Adidas - CONFIRMED i w wybranych sklepach na całym świecie. Czy będą do kupienia stacjonarnie w Polsce? Przekonamy się wkrótce. Sprzedaż online zacznie się od godziny 10:00, a cena będzie wynosiła 549 zł.

Adidas Spezial LG2 SPZL x Liam Gallagher będą do kupienia w oficjalnej aplikacji Adidas - CONFIRMED.

Nowe LG II SPZL mają nylonową cholewkę "Chalk White", a podeszwa została wykonana z pianki EVA w szaro-białej kolorystyce.