Współpraca z Adidas na 50-lecie C.P. Company

Włoscy mistrzowie mody C.P. Company obchodzą swoją pięćdziesiątkę. Nie jest niespodzianką, że z tej okazji musiało coś powstać. Do świętowania zaprosili Adidas, aby stworzyć coś wyjątkowego. Jest to świetny wybór ze względu na podobieństwo odbiorców między dwiema markami.

Na ostatniej wystawie C.P. Company oficjalnie zaprezentowano nowy projekt. Pierwszym efektem współpracy jest odświeżona wersja butów Italia Spezial. Najważniejszym aspektem są wytłoczone, złote loga obu marek. Poza brandingiem, naniesione są zielone i czerwone detale, a same buty zostały wykonane z białej skóry licowej.

Odświeżona wersja Adidas Spezial z okazji 50-lecia C.P. CompanyWytłoczone, złote loga marek na obuwiu

Drugim produktem, który pojawił się na wystawie jest kurtka w stylu camo - odświeżona wersja Adidas Haslingden z kolorystyką i wzorami od włoskiej firmy. Wykonana została z tkaniny 50 Fili, która jest połączeniem bawełny i nylonu, a opracował ją sam Massimo Osti. Co ciekawe na zdjęciach w kampanii reklamowej wystąpił obrońca Anglii i Manchesteru United - Luke Shaw, a w centrum miasta Darwen powstał mural przedstawiający angielskiego piłkarza w najnowszej kurtce C.P. Company x Adidas. Jego obecność ma oczywiście podkreślić znaczenie obu marek w piłkarskiej kulturze.

Premiera miała miejsce 14 października, a produkty wyprzedały się w mgnieniu oka.

Odświeżona kurtka Adidas Haslingden z kolorystyką i wzorami od C.P. CompanyLuke Shaw na muralu, prezentujący na sobie najnowszą kurtkę od C.P. Company i Adidas