Współpraca marki Weekend Offender z aktorem Leo Gregory

Aktor Leo Gregory urodził się w 22 listopada 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Wystąpił w kilku serialach i w kilkunastu produkcjach filmowych. Największą popularność zdobył jednak po emisji filmu Green Street Hooligans z 2005 roku, gdzie wcielił się w role Bovver’a. Jak się później okazało - produkcja filmowa zapoczątkowała nową współpracę aktora z marką odzieżową Weekend Offender.

Ekipę WO poznał w znanym, londyńskim Soho podczas imprezy, gdzie przebywali ludzie ze świata piłki nożnej, mody oraz aktorzy i muzycy. Wszyscy dobrze się bawili. Po kilku godzinach ciekawych rozmów i żartów stwierdzili, że trzeba opracować pomysły powstałe na imprezie. Po kilku spotkaniach powstała koszulka WO Leo Gregory ze znaną sceną z filmu. T-shirt początkowo dostępny był w dwóch kolorach, następnie autorzy dodali kolejne kolory do sprzedaży. Był to pierwszy efekt ich współpracy, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Kolejnym posunięciem było powstanie bawełnianych bluz z tym samym projektem graficznym. Po takim sukcesie pewne było to, że projektów będzie więcej.

Leo Gregory 3

 „Uwielbiam tę markę, a teraz również ludzi, którzy za tym stoją” - Leo Gregory

Po roku ukazał się krótki film promujący ich następną kolekcję - The Leo Gregory Signature Collection. Oferta (w porównaniu do poprzedniej) została powiększona o kurtki w kolorze granatowym i pomarańczowym. Bluzy w kolorze białym i granatowym posiadają małe, okrągłe logo LG z przodu, natomiast tył wypełniony jest znacznie większym logo WO. T-shirty w tych samych kolorach co bluzy, zawierają duże logo z przodu, na którym widnieje wizerunek Brytyjczyka, mieszkającego na co dzień na hiszpańskiej Ibizie. Ta kolekcja jak i poprzednia cieszy się dużą popularnością. W najbliższym czasie oferta zostanie pewnie powiększona o nowe kolory, a kiedy powstaną kolejne projekty - dowiemy się prawdopodobnie już w 2021 roku.

Leo Gregory 2

WO LG Signature Tee White

Metka z kolekcji LG Signature

WO x Leo Gregory navy t-shirt